CLIP prowadnik, 9 mm, cynkowy, wkręty-spax 175H7190
Opis
Prowadnik krzyżakowy dystans 9 mm, wysokość 17.5 mm
175H7190
- montaż na wkręty do płyt wiórowych ø 3.5mm i ø 4mm
- z regulacją wysokości ± 2 mm
- zalecana długość wkrętu 17mm