PRODUCENCI
WYSZUKIWARKA
WALUTY
- LEGRABOX C (min wysokość 193 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście-biały, czarna lub inox do wyboru rozmiar 270-650 mm Legrabox C
- Szuflada Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 -650mm Antaro D BS
- Mechanizm blatu TOP FLEX 10.41.S
- Szuflada Merivobox E Boxcap trzy kolory
- LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście biały, czarny lub inox rozmiar 400-650 mm Legrabox F
- Szuflada Matrix S Slim Hafele
- Szuflada wewnętrzna Tandembox ANTARO M BLUM (min. wys 98,5mm) - rozmiary od 270 do 650mm Antaro W M BS
- AVENTOS HL Top - komplet do złożenia
- Prowadnice MOVENTO TIP-ON BLUMOTION 40 kg lub 60 kg MOVENTO TIP-ON BLUMOTION
- Szuflada wewnętrzna Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 do 650mm Antaro W D BS
- CLIP TOP BLUMOTION zawias 110°, nakładany, ze sprężyną, puszka na wkręty dwa kolory 71B3550
- Szuflada LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z TIP-ON BLUMOTION rozmiar 450-650 mm BLUM Legrabox F_TB
Deska do prasowania IRONFIX poprzeczna do zabudowy HAFELE dwa kolory pokrowca 568.60.793/780
Opis
Häfele IRONFIX — deska do prasowania poprzeczna do zabudowy
Wersja poprzeczna deski IRONFIX została stworzona z myślą o zabudowach meblowych, w których ważna jest estetyka i oszczędność miejsca. Montowana pod półką lub we wnęce szafy, pozwala mieć wygodne stanowisko do prasowania — wtedy gdy potrzebujesz — i schować je, gdy nie jest używane. Dzięki temu mebel pozostaje czysty, a przestrzeń nie jest zdominowana przez tradycyjną deskę.
Kluczowe parametry i funkcje
- Po rozłożeniu długość robocza wynosi ok. 952 mm, co wystarcza na wygodne prasowanie koszul, bluzek czy lekkich ubrań.
- Szerokość robocza panelu: ~298,5 mm
- Wymagania względem zabudowy: szerokość korpusu ~520 mm, głębokość zabudowy ~350 mm, wysokość wnęki ~125 mm
- Montaż bez połączenia z frontem — konstrukcja ukryta, front pozostaje czysty. Panel składa się i chowa, przez co mebel nie traci urokliwego wyglądu.
- Obrót panelu o 180° z blokadą co 15°, co zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo użycia.
- W zestawie pokrowiec – do wyboru dwa warianty wykończenia (np. aluminium lub szare paski), wypełniony pianką 2 mm.
Zastosowanie
Deska IRONFIX idealnie sprawdzi się w:
- garderobach i szafach zabudowanych – gdzie brak miejsca na klasyczną deskę do prasowania;
- szafkach gospodarczych, pralniach, pomieszczeniach technicznych w zabudowie meblowej;
- mieszkaniach i domach, gdzie estetyka i funkcjonalność muszą iść w parze – po rozłożeniu uzyskujesz pełne stanowisko do prasowania, po złożeniu zabudowa zachowuje czyste linie.
Dlaczego warto ją wybrać?
- Zamiast oddzielnej stacji do prasowania zyskujesz ukryte rozwiązanie, które nie zaburza wyglądu mebla.
- Montaż w zabudowie pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni — zwłaszcza w małych pomieszczeniach.
- Wysoka jakość materiałów i wykonania zapewnia trwałość i komfort użytkowania przez lata.
- Dwa warianty pokrowca dają możliwość dopasowania do wystroju wnętrza.
NEWSLETTER
ZADZWOŃ
663 783 083 sklep@phu-gral.pl