PRODUCENCI
WYSZUKIWARKA
WALUTY
- LEGRABOX C (min wysokość 193 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście-biały, czarna lub inox do wyboru rozmiar 270-650 mm Legrabox C
- Szuflada Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 -650mm Antaro D BS
- Mechanizm blatu TOP FLEX 10.41.S
- Szuflada Merivobox E Boxcap trzy kolory
- LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście biały, czarny lub inox rozmiar 400-650 mm Legrabox F
- Szuflada Matrix S Slim Hafele
- Szuflada wewnętrzna Tandembox ANTARO M BLUM (min. wys 98,5mm) - rozmiary od 270 do 650mm Antaro W M BS
- AVENTOS HL Top - komplet do złożenia
- Prowadnice MOVENTO TIP-ON BLUMOTION 40 kg lub 60 kg MOVENTO TIP-ON BLUMOTION
- Szuflada wewnętrzna Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 do 650mm Antaro W D BS
- CLIP TOP BLUMOTION zawias 110°, nakładany, ze sprężyną, puszka na wkręty dwa kolory 71B3550
- Szuflada LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z TIP-ON BLUMOTION rozmiar 450-650 mm BLUM Legrabox F_TB
Listwa aluminiowa C - LED z maskownicą sześć kolorów
Opis
LISTWA ALUMINIOWA C - LED Z MASKOWNICĄ
Subtelny aluminiowy System bezuchwytowy firmy ZOBAL, pozwalający na zastosowanie frontów nie wymagających uchwytów.
System bezuchwytowy firmy ZOBAL powstał z myślą o klientach ceniących sobie nowoczesną linię oraz mobilność mebli.
Dedykowany jest głównie do mebli kuchennych, ale jesteśmy pewni, że jego walory zapewniają szersze zastosowanie, np. w meblach biurowych.
Niepodważalnym atutem systemu jest innowacyjne rozwiązanie połączenia zatrzaskowego profili konstrukcyjnych oraz łączników, co w dużej mierze upraszcza konstrukcję korpusu oraz ułatwia montaż systemu bez konieczności użycia dodatkowych akcesoriów stalowych. System opiera się na bazie dwóch profili konstrukcyjnych „C” i „L”, które przy zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych łączników „klipsów” umożliwiają łatwy montaż w korpusie zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej.
Materiał: aluminium anodowane
Skład kompletu: listwa, maskownica
Długość: 3,5 m - przecinamy do transportu
Pomieszczenia: kuchnia, pokój dzienny, gabinet
Uwagi dotyczące dostawy: nie mamy możliwości wysyłki listew o długości 3,5 m w rozsądnej cenie. Listwy możemy przeciąc w jednym miejscu do transportu.
Nie wysyłamy ciętych listew za pobraniem. W przypadku listew ciętych na indywidualną prośbę klienta nie ma możliwości zwrotu towaru. Prosimy o przemyślane zakupy.
NEWSLETTER
ZADZWOŃ
663 783 083 sklep@phu-gral.pl