PRODUCENCI
PROMOCJE
Wyłącznik klawiszowy + sterownik MONO LED
Wyłącznik klawiszowy + sterownik MONO LED
139,00 zł 118,15 zł
szt.
LIFT BOX - czarne gniazdo meblowe
LIFT BOX - czarne gniazdo meblowe
139,00 zł 61,30 zł
szt.
LIFT BOX - aluminiowe gniazdo meblowe
LIFT BOX - aluminiowe gniazdo meblowe
139,00 zł 61,30 zł
szt.
LIFT BOX - gniazdo meblowe inox
LIFT BOX - gniazdo meblowe inox
139,00 zł 61,30 zł
szt.
FILTRY

Zawiasy z cichym domykiem

Zawiasy z cichym domykiem, nazywane również zawiasami samo domykającymi gwarantują cichy i delikatny domyk we wszystkich drzwiczkach meblowych. To zaś sprawdza się najbardziej na przykład wtedy, gdy w domu mamy małe dzieci. Jest to jeden z głównych czynników odpowiadający za komfort mieszkania. To innowacyjne rozwiązanie stosowane jest zwłaszcza w nowych domach. Każdy zawias meblowy samo domykający sprawia, że nie trzeba już tracić czasu na domykanie drzwi, ponieważ zapewniona będzie świetna asekuracja przed głośnym trzaskaniem.


Cichy domyk jest bez wątpienia opcją, która podnosi komfort użytkowania mebli. Zwłaszcza, że w konstrukcji nowoczesnych zawiasów samodociąg może występować już od kąta 35 stopni. Należy zaznaczyć, że poszczególne modele znajdujące się w kategorii takiej jak zawiasy meblowe samo domykające mają również elegancki design. To sprawia, że są idealnym dopełnieniem umeblowania w konkretnym domu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie zawiasy z cichym domykiem można dopasować do różnych rodzajów drzwi: bez uchwytowych, bliźniaczych, nakładanych, równoległych, wpuszczanych, a także do szafek narożnych.  Tak naprawdę, po zastosowaniu konkretnych zawiasów drzwi staną się samoobsługowe. Zamykać będą się cicho, jednostajnie i bez trzaskania. Można spodziewać się, że będą one funkcjonowały bez zarzutu przez długi czas, z uwagi na to, że wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Tak jest chociażby w przypadku zawiasów takich jak zawiasy blum z cichym domykiem wyposażonych dodatkowo w funkcję click – top. Te zawiasy wiodącej w branży marki Blum zapewniają bezgłośne i delikatne poruszanie się drzwi.  Wygodna regulacja pozwala na sprawny montaż, jak i demontaż bez użycia narzędzi. Wszystkie zawiasy ciche domykanie wyróżniają się także tym, że dopasowują się do różnych temperatur. Ciche domykanie drzwi jest bardzo praktyczne, a dodatkowo nie wymaga żadnych dodatkowych czynności i nie pochłania czasu. Wystarczy wyposażyć się w zawiasy z cichym domykiem i więcej nie martwić się o komfort mieszkania.


Spokoju domowników nie będą już zakłócały przeciągi lub niekontrolowane zamykanie drzwi. Zawiasy są funkcjonalne i korzystać z nich można będzie przez wiele lat. Dobór zawiasów z cichym domykiem spowoduje, że wszyscy mieszkańcy będą cieszyć się spokojem i ciszą. Niezależnie od tego, jaki typ drzwi ma się w domu – bez trudu dobierze się odpowiednie zawiasy, ze względu na to, że ich oferta jest bogata i ciągle też się poszerza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl