SIRO uchwyt meblowy 2198-333ZN1J13F1 chrom błyszczący z kryształami SWAROVSKIEGO
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 4 - 8 dni
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SIRO
Kod produktu: 2198-333ZN1J13F1
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 2198-333ZN1J13F1
Wysokiej jakości, zdobiony kryształami Swarovskiego uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostępność.
Materiał: Znal galwanizowany
Kolor: chrom błyszczący, kryształy Swarovskiego
Wymiary:
     - długość: 333 mm;
     - szerokość: 12 mm;
     - wysokość: 31 mm.
Rozstaw otworów montażowych:  320 mm