SIRO uchwyt meblowy 906-42N1J13F1 stal nierdzewna szczotkowana z kryształami SWAROVSKIEGO
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 906-42N1J13F1
Wysokiej jakości, zdobiony kryształami Swarovskiego uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostęność.
Wymiary:
- długość: 42 mm;
- szerokość: 10 mm;
- wysokość: 32 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 32 mm