SIRO uchwyt meblowy 2027-172ZN1J13F2 chrom błyszczący z kryształami SWAROVSKIEGO
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 2027-172ZN1J13F2
Wysokiej jakości, ekskluzywny uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostępność.
Materiał: Znal galwanizowany
Kolor: chrom błyszczący, kryształy Swarovskiego
Wymiary:
- długość: 172 mm;
- szerokość: 9 mm;
- wysokość: 30 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 160 mm