SIRO uchwyt meblowy 906-184N1J13F1 stal nierdzewna szczotkowana z kryształami SWAROVSKIEGO
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 906-184N1J13F1
Wysokiej jakości, zdobiony kryształami Swarovskiego uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostępność.
Wymiary:
- długość: 184 mm;
- szerokość: 10 mm;
- wysokość: 32 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 160 mm