SIRO uchwyt meblowy 906-111N1J13F1 stal nierdzewna szczotkowana z kryształami SWAROVSKIEGO
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 906-111N1J13F1
Wysokiej jakości, zdobiony kryształami Swarovskiego uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostępność.
Materiał: stal nierdzewna
Kolor: stal nierdzewna szczotkowana, kryształy Swarovskiego
Wymiary:
- długość: 111 mm;
- szerokość: 10 mm;
- wysokość: 32 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 96 mm