SIRO uchwyt meblowy 901-234N1 stal nierdzewna szczotkowana
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 901-234N1
Wymiary:
- długość: 234 mm;
- szerokość: 10 mm;
- wysokość: 35 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 224 mm