SIRO uchwyt meblowy 901-106N1 stal nierdzewna szczotkowana
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 901-106N1
Wysokiej jakości, ekskluzywny uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Materiał: stal nierdzewna szczotkowana
Kolor: stal nierdzewna szczotkowana
Wymiary:
- długość: 106 mm;
- szerokość: 10 mm;
- wysokość: 35 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 96 mm