SIRO uchwyt meblowy 885-816ZN4 nikiel matowy
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 885-816ZN4
Wysokiej jakości, ekskluzywny uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Materiał: Znal galwanizowany
Kolor: nikiel matowy
Wymiary:
- długość: 816 mm;
- szerokość: 12 mm;
- wysokość: 32 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 736 mm