SIRO uchwyt meblowy 2198-333ZN1J13F1 chrom błyszczący z kryształami SWAROVSKIEGO
Opis
UCHWYT MEBLOWY SIRO 2198-333ZN1J13F1
Wysokiej jakości, zdobiony kryształami Swarovskiego uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Uchwyt wycofywany z oferty, prosimy pytać o dostępność.
Materiał: Znal galwanizowany
Kolor: chrom błyszczący, kryształy Swarovskiego
Wymiary:
- długość: 333 mm;
- szerokość: 12 mm;
- wysokość: 31 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 320 mm