SIRO uchwyt meblowy reling 1408-208N1 stal nierdzewna szczotkowana
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 4 - 8 dni
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SIRO
Kod produktu: 1408-208N1
Opis
UCHWYT MEBLOWY RELING SIRO 1408-208N1
Wysokiej jakości, stalowy uchwyt meblowy produkcji SIRO.
Materiał: stal nierdzewna
Kolor: stal nierdzewna szczotkowana
Wymiary:
     - długość: 208 mm;
     - szerokość: 12 mm;
     - wysokość: 32 mm.
Rozstaw otworów montażowych: 128 mm