PRODUCENCI
WYSZUKIWARKA
WALUTY
- LEGRABOX C (min wysokość 193 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście-biały, czarna lub inox do wyboru rozmiar 270-650 mm Legrabox C
- Mechanizm blatu TOP FLEX 10.41.S
- Szuflada Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 -650mm Antaro D BS
- Szuflada Merivobox E Boxcap trzy kolory
- CHEFS Table - mechanizm blatu miksera/ antracyt 104.2602.33
- MAGIC-CORNER COMFORT ARENA CLASSIC SILVER 1000/ 600/ LEWY/ SZARY 05.06164.KPL/S
- AVENTOS HL Top - komplet do złożenia
- Szuflada LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z TIP-ON BLUMOTION rozmiar 450-650 mm BLUM Legrabox F_TB
- Szuflada wewnętrzna Tandembox ANTARO M BLUM (min. wys 98,5mm) - rozmiary od 270 do 650mm Antaro W M BS
- iMove 600/ 2/ szara 08.022.S
- LEGRABOX F (min wysokość 257 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście biały, czarny lub inox rozmiar 400-650 mm Legrabox F
- Szuflada Matrix S Slim Hafele
Profil aluminiowy pod płytki CERAMIC LINE typ W, Aluminium, 2m, Klosz mleczny
Opis
Profil aluminiowy pod płytki CERAMIC LINE typ W, Aluminium, 2m, Klosz mleczny
Odkryj Profil Architektoniczny LED Ceramic Line W, wyjątkowy produktu od Design Light, który został zaprojektowany z myślą o eleganckim oświetleniu narożników wewnętrznych w pomieszczeniach wykończonych ceramiką.
Ten wytrzymały aluminiowy profil idealnie nadaje się do montażu pod płytkami ceramicznymi w miejscach, gdzie ściany łączą się pod kątem prostym, takich jak łazienki, kuchnie czy inne przestrzenie.
Profil Ceramic Line W posiada skrzydła montażowe z obu stron, które należy zatopić w kleju pod płytkami. Umożliwia to stabilny i estetyczny montaż, tworząc jednolite przejście między płytkami na obu ścianach. Profil umożliwia montaż taśm LED o szerokości maksymalnej do 10 mm, co zapewnia jasne i równomierne oświetlenie, idealne do podkreślenia kształtu i charakteru narożników.
- Kolor: aluminium
- Materiał: aluminium/plexi
- Źródło światła w komplecie: nie
- Stopień ochronności: IP44
- Maksymalna szerokość taśmy LED: 10 mm
NEWSLETTER
ZADZWOŃ