PRODUCENCI
WYSZUKIWARKA
WALUTY
- Szuflada Merivobox E Boxcap trzy kolory
- CHEFS Table - mechanizm blatu miksera/ antracyt 104.2602.33
- AVENTOS HL Top - komplet do złożenia
- LEGRABOX C (min wysokość 193 mm) z BLUMOTION antracyt, jedwabiście-biały, czarna lub inox do wyboru rozmiar 270-650 mm Legrabox C
- Siro uchwyt meblowy 2381-348, cztery kolory
- LL Leguan Copper - Mata dekoracyjna SIBU bez kleju 12884
- Szuflada Tandembox ANTARO D BLUM (min. wys 228mm) - rozmiary od 270 -650mm Antaro D BS
- Le Mans II ARENA Classic 600/ prawy/ antracyt 05.707.KPL/A
- Prowadnice MOVENTO TIP-ON BLUMOTION
- Drabinka STEPOLO 2-stopniowa czarne aluminium 10.23A/2
- Mechanizm blatu miksera 10.03.B
- Mechanizm blatu TOP FLEX 10.41.S
Pinello - przegroda na butelki 150/ biała
Opis
Pinello - przegroda na butelki 200/ biała
Prezentujemy Państwu łatwą do dodania do systemu Pinello Spice przegrodę na butelki. Wykonana z drutu malowanego proszkowo w kolorze białym. Jest odpowiednia do systemów Pinello i można ją zamontować w systemach Spice 150 mm. Rzeczywisty wymiar: szer. 98 mm x głęb. 491 mm x wys. 63mm.
Przegroda na butelki i pojemniki dzieli półkę na 4 części, zmieniając zagraconą przestrzeń w strefę ładu i porządku. Przegroda chroni butelki i przyprawy o różnych rozmiarach przed upadkiem, zapewnia bezpieczne ich przechowywanie i wygodne użytkowanie szafki.
Przegrodę na butelki montuje się łatwo i bez użycia narzędzi i można ją założyć w dowolnym momencie, nawet w gotowej szafce. Uchwyt na butelki zaleca się stosować na dolnej półce systemu.
Szerokość półki: 148 mm,
Głębokość półki: 491 mm,
Wysokość półki: 63 mm.
NEWSLETTER
ZADZWOŃ